Stosunek seksualny jeden dzień po owulacji a szansa na zajście w ciążę

Witam staramy sie o dziecko współżyliśmy jeden dzień po dniu płodnym czyli 10 dni przed okresem jest szansa na zajście w ciąże ?

Witam,
określenie jeżeli stosunek odbył się w tym czasie istnieje szansa na ciążę.
Za 10-14 dni należałoby wykonać test ciążowy (jeżeli nie pojawi się typowe krwawienie miesiączkowe)
(Dni płodne liczymy mniej więcej 10-14 dni od pierwszego dnia pojawienia się krwawienia)

pozdrawiam