Stosunek tydzień po okresie a ryzyko ciąży

Skoro mój pierwszy raz odbył się tydzień po okresie .. ale nic nie wskazuje na to żeby miała dni płodne ponieważ sluz nie jest kleisty ani rozciągliwy bo go najwidoczniej nie ma .. A okres też w moim przypadku nie jest regularny .

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć ciąży w opisanym przez Panią przypadku. Nie podała Pani który to był dzień cyklu ( "tydzień po okresie" to za mało precyzyjne). Nieregularność okresu nie ozanzcza, że są one bezowulacyjne. Pozdrawiam