Stosunek tydzień po owulacji a ryzyko ciąży

12 dni temu w dni nie płodne tydzień po owulacji współzyłam z chłopakiem z zabezpieczeniem (bez wytrysku). w pewnym momecie po lekkim włozeniu pękła z boku , w sekunde wyciągnoł wiec nie miało prawa nic wleciec . Okres powinnam miec 5 dni temu. czy to moze byc ciąza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli dobrze sobie Pani wyliczyła dni płodne, to prawdopodobieństwo ciąży jest naprawdę niewielkie. Miesiączka może się spóźniać ze względu na stres, restrykcyjną dietę, intensywne uprawianie sportu, infekcje.
Pozdrawiam