Stosunek tydzień przed owulacją a ryzyko ciąży

9 stycznia miałam okres. później miałam owulacje, szczytowanie ok 26/27 stycznia. tydzien wcześniej kochałam się z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Nie doszło do wytrysku. Czy jestem w ciąży czy z nerwów może spóźniać mi się okres? dodam jeszcze że podacz owulacji miałam brązowy śluz byłam z tym u ginekologa i powiedział mi że wszystko jest dobrze.

Mikołaj Cyganok

Jednym z wielu czynników mających wpływ na opóźnianie się miesiączki jest m. in.: stres, leki, infekcje no i oczywiście ciąża. Jednak ze względu na opisaną przez Panią sytuację, w celu rozwiania wątpliwości może Pani wykonać test ciążowy (do kupienia w każdej aptece) i skonsultować się ponownie z ginekologiem.