Stosunek w 14. dniu cyklu a możliwość zapłodnienia

witam mam pytanie 7 stycznia mialam pierwszy dzien miesiaczki 20 stycznia mialam stosunek z mezem czy moglo dojsc dozaplodnienia?jak tak to kiedy mozliwy jest test ciazawy ?

Witam,
wszystko zależy jak długie ma Pani cykle.
Jeżeli 28 dniowe, to dni płodne wypadają na 10-14 dzień cyklu, więc: 17-21.01.
Zatem mogło wtedy dojść do zapłodnienia.
Test ciązowy z moczu będzie wiarygodny po 14 dniach od stosunku, z krwi zaś po 10.

pozdrawiam!