Stosunek w 15 dniu cyklu i wytrysk na rękę a ryzyko ciąży

Witam serdecznie. w 15 dc mnie i chłopaka poniosło. Doszło u niego do wytrysku. Potem ręką brudną z nasienia dotykał mnie. Pośladków przez majtki oraz nogi, piersi,, brzucha(na gołe ciało) Nie dotykał pochwy. Pytanie brzmi czy z tych miejsc nasienie mogło przejśc do pochwy? czy jeśli przez ubranie sie ocieralismy (ja w spodniach on tez) i miał nasienie w majtkach to czy jest ryyzko ciązy? prosze o odpowiedzi.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Może zanim na dobre rozpocznie Pani życie seksualne, powinna się Pani trochę dokształcić w zakresie fizjologii kobiety i edukacji seksualnej. Zadane pytania wskazują na kompletny brak elementarnych nawet podstaw.. W przytoczonych sytuacjach nie ma ryzyka zajścia w ciążę.