Stosunek w 15 dniu cyklu miesiączkowego a ryzyko ciąży

W 8 dniu cyklu uprawiałam petting, a w 15 dniu cyklu odbyłam stosunek. Miesiączke mam co 28-29 dni. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy z porannego moczu i druga kreska wyszła blada. Od pettingu mineło 23 dni, a od stosunku 16 dni. Czy to oznacza ciąże? Bo wydaje mi się, po 23 dniach powinna być już widoczna kreska,a raczej ta blada, że do zapłodnienia doszło przy współżyciu. Czy może być tak jak piszę? Proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki wynik testu ciążowego skłania do powtórzenia badanie. Szansa na ciąże jest bardzo duża.