Stosunek w 3 tygodniu połogu i mocne krwawienie

witam w 3 tygodniu pologu wspolzylam z mezem 3 razy i te 3 razy poszlo do pochwy i po 3 tyg. leciał mi sam sluz potem sluz z krwia a potem 1 dzień przerwy nic nie leciało a teraz krwawie mocno i trwa to już 6 dni co to może oznaczac i czy mogę być w ciąży jak wspolzylam 3 razy przed tym krwawieniem i jak mogę być w ciąży to co może to oznaczac te mocne krwawieni choć po tych 6 dniach trochę uspokoilo się
ponad rok temu

Witam serdecznie. Ciąża jest raczej mało prawdopodobna. Możliwe iż stosunek w dość krótkim okresie po wcześniejszym porodzie spowodował podrażnienie błony śluzowej narządu rodnego i stąd to krwawienie. Proponuję jednak konsultację z lekarzem.