Stosunek w 4. i 5. dniu cyklu a prawdopodobieństwo ciąży

Dzień dobry. w 4 i 5 dniu cyklu kochaliśmy się z partnerem. Podczas stosunku (2 dni z rząd)spuścił się we mnie. okres w tedy miałam od 2.10-07.10 i pod koniec października dostałam okres to było 28.10-02.11. a powinnam go dostać 10 dni później. Nie raz w pod brzuchu miałam sekundowe ciągnięcie albo ukłucie, i czasem miałam ochotę spać i spać tylko, oraz bardzo rzadko ale chyba się zdarzyło do 4-5 razy że miałam zawroty też chwilowe głowy, mogę podejrzewać ciążę u siebie ?

Milena Lubowicz

Proszę wykonać test ciążowy, gdyż istnieje prawdopodobieństwo ciąży.
Pozdrawiam