Stosunek w 7. dniu bez zabezpieczenia a ciąża

Kochałam się z chłopakiem w 7 dniu cyklu, normalnie, tzn. do końca, bez zabezpieczenia, cykle mam 28 dniowe. Jakie mam szanse na ciążę? w 15 dniu cyklu czuję kłucie w podbrzuszu, mam wydzielinę, rzadką.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by określić je w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.