Stosunek w 8 dniu cyklu

witam. Kochałam sie z chlopakiem z 8/9 dnia cyklu. Owulacja 13dc gdyż wystepował sluz podobny do bialka jaja kurzego, bolal mnie jajnik, mialam parcie na pecherz i polecialo mi pare kropel krwi. po 3 dniach od domniemanej owulacji pojawil sie gesty sluz z krwia tj. 16dc, dziaij tj 8dc znou sluz z krwią. Czy to jest jeszcze plamienie okolowulacyjne czy moze byc implantacja zarodka??? Dodam ze jeszcze 10dni do okresu cykle mam 28dniowe regularne

Milena Lubowicz

Nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać poziom BhCG z krwi około 10 dni po stosunku lub test ciążowy około 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam