Stosunek w 9 dniu cyklu oraz ból piersi i żołądka a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Prosze o dpowiedz czy po stosunku w 9 dniu cyklu i po pojawionych sie bolach piersi twkich jak.przed okresem w dniu owulacji czyli ok 15 dnia cyklu i po pojawienu sie bolow żołdka w postaci ucisku, spuchniecia, sciskania moze oznaczas ciaze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku współżycia bez zabezpieczenia istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów (są one bowiem bardzo niecharakterystyczne) potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.