Stosunek w 9. dniu przyjmowania tabletek z nowego opakowania

Witam byłam ostanio u mojego lekarza i zmienił mi tabletki kazał brać 24+4 zrobić tyg przerwy i zacząć nowe opakowanie tabletek 21+7 i tak zrobiłam kochałam się z chłopakiem podczas 9 dnia brania nowego opakowania jednak czytam ze nie prawidłowo postąpiłam z tym tyg między opakowaniami czy jest możliwe ze nie byłam zabezpieczona podczas stosunku w 9 dzień brania nowych tabletek ??

Witam. Rzeczywiście zalecony sposób przyjmowania tabletek odbiega od standardowego postępowanie - zapewne lekarz kierował się jakimiś przesłankami wybierając taki a nie inny schemat. Nie ma Pani jednak powodów do niepokoju - ochrona antykoncepcyjna w 9 dniu przyjmowania tabletek z pewnością była już zachowana.