Stosunek w czasie dni płodnych i owulacji a negatywny test ciążowy

Witam w czasie dni płodnych i owulacji współżyłam z mężem dokladnie bylo to5, 9,11,13 pazdziernika dzis zrobilam test,moze to wczesnie bo od prawdopodobnego zaplodnienia minelo 7 albo 5 dni Wynik wyszedlo negatywny!to byl test bobo-test pisze ze mozna go wykonac po 7 dniach od stosunku.Moje pytanie to czy jesli wynik jest negatywny to czy moge byc w ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
By test ciążowy był "maksymalnie" wiarygodny, należy go wykonać około 14 dni po stosunku. Oznacza to, że wykonała Pani test za wcześnie. Proszę zatem powtórzyć test w dniu kolejnej spodziewanej miesiączki.