Stosunek w czasie okresu przy regualrnych miesiączkach a ryzyko ciąży

Dzień Dobry. Mam pytanie ponieważ mam regularną miesiączkę i ostatnio z mężem kochaliśmy się w czasie miesiączki dokładnie 3-go dzień mojego krwawienia,a zawsze mam 6 dni i spuścił się w mnie lecz na następny dzień już okres znikł czy mogę być w ciąży ?Proszę o szybką odpowiedz.Pozdrawiam

Witam serdecznie. Przy regularnych cyklach były to dni niepłodne więc szansa na ciążę jest znikoma.