Stosunek w czasie owulacji bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

Witam, zastanawiam się nad tym jak to jest, sprawdzałam w internecie na "kalkulatorze ciąży" w którym tygodniu jestem bo spóźnia mi się miesiączka niby o jeden dzień ale się spóźnia. Ostatnią @ miałam 22.08.2013, a 7 września w dzień oowulacji kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Czy mogło dojść do zapłodnienia ? i czy test ciążowy może wykryć już 4 tygodniową ciąże(czyli 2 tygodniową) ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, testy dostępne na rynku są czułe. Zaleca się ich wykonanie nie wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki.
Proszę więc wykonać test i zweryfikować czy doszło do zapłodnienia czy nie.
Ryzyko oczywiście istnieje i jest ono duże z uwagi na dzień owulacji.