Stosunek w dni bezpłodne, bolące piersi i parcie na mocz a prawdopodobieństwo ciąży

2 tyg temu uprawiałam z moim parterem petting , i postanowilismy zrobic cos wiecej. Wszedł we mnie ale dosłownie minimalnie. Doszedł ale już poza mną.Nie miałam wtedy dni płodnych bolą mnie teraz piersi i mam na nich takie dziwne małe guzki , czytałam ze to gruczoły łojowe + ciągle biegam siku 5-6 razy dnia , czasem boli mnie brzuch , czy mogę być w ciązy ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.