Stosunek w dni niepłodne a brak okresu i wydzielina o nieprzyjemnym zapachu

Witam, Odbyłem stosunek ze swoją partnerką (wg. Jej wyliczeń to były dni niepłodne ) lecz jesteśmy wystraszeni ponieważ zazwyczaj ma okres co 4 tygodnie.Teraz spóźnia się już 2 dni a z pochwy wydobywa się gęsty śluz o intensywnym zapachu.Wykonaliśmy 2 testy ciążowe z 2 różnych firm które dały jednoznaczny wynik braku ciąży, lecz mimo wszystko stresujemy się tym, a zwłaszcza Ona.Zaznaczam że stosunek odbył się bez zabezpieczenia.Proszę o radę.Dziękuję.Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Jeśli testy wyszły negatywnie, raczej przyczyny spóźniającego się okresu są psychogenne. Jeśli charakter śluzu się zmienił i ma nieprzyjemny zapach dobrze byłoby skonsultować sie z ginekologiem.