Stosunek w dni płodne bez wytrysku a prawdopodobieństwo ciąży

Kochałam się z chłopakiem w dni płodne, na początku kochaliśmy się w gumkach, gdzie nie doszło do wytrysku, potem zaczęliśmy kochać się bez gumki ok. 7 min i też nie doszło do wytrysku. jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest dość duża, gdyż plyn preejakukacyjny zawiera plemnik zdolne do zapłodnienia.