Stosunek w dni płodne bez zabezpieczenia

Witam, kochalam sie ze swoim narzeczonym w dni plodne bez zabezpieczenia. Ostatni okres mialam 39 listopada (cykl 28dniowy). Wczoraj i dzisiaj wykonalam testy ciążowe i wyszly negatywne. Ostatnio trochę przytylam i mam większy apetyt. Czy jest mozliwosc zebym byla w ciąży?

Wynik pozytywny wizyta u ginekologa/ prowadzenie ciąży /
Wynik negatywny-nadal brak miesiączki diagnostyka zaburzeń miesiączkowania-wizyta u ginekologa.