Stosunek w dni płodne - czy mogę być w ciąży?

Witam. Mam 35 lat. W dniu 14.09.2011 i 16.09.2011 kochałam się z mężem. Test owulacyjny pokazał mi w dniu 15.09.2011 dwie kreski. Cykle w ostatnich miesiącach mam nieregularne. Ostatnią miesiączkę miałam 27.08., więc w tym miesiącu jestem jeszcze przed. Czy mogę być wreszcie w upragnionej i wyczekiwanej ciąży? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Witam serdecznie!

Każdy niezabezpieczony stosunek podczas dni płodnych ma szansę zakończyć się sukcesem. Niemożliwe jest ustalenie, czy w danym przypadku dojdzie do zapłodnienia. Szanse są wysokie.

Z Pani opisu wynika, iż stara się Pani o dziecko już od dłuższego czasu. Obawiam się, że istotę problemu zajścia w ciążę może stanowić zbyt usilne pragnienie zajścia w ciążę. Czynnik psychologiczny pełni tu wbrew pozorom bardzo istotną rolę.

Radziłabym zatem pójść z mężem na spacer lub na romantyczną kolację, a z czasem zajdzie Pani w upragnioną ciążę.

Pozdrawiam