Stosunek w dni płodne i negatywny test ciążowy a prawdopodobieństwo zapłodnienia

Witam mam takie pytanie staramy się z mężem o dziecko i w dniu z 10 na 11 i 11 na 12 września odbyliśmy stosunek w dni najbardziej płodne i 16 zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny miesiączki mam regularne. Proszę mi powiedzieć czy nie za szybko zrobiłam test? i po ilu dniach jest najbardziej pewny od stosunku?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wiarygodność testu ciażowego jest największa gdy zostanie on wykonany w 14 dni po stosunku, który miałby predysponować do ciąży.