Stosunek w dniach płodnych a ryzyko ciąży

Witam, w weekend miałam dni płodne kochałam się ze swoim chłopakiem i doszedł na zewnątrz,jednak przez przypadek gdy wycierałam jego spermę dotknęłam swoją pochwę,potem po nocy kochał się ze mną a nie umył go bo wytrysku w nocy. Stąd moje pytanie czy mogę być w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w opisanym przez Panią przypadku jest bardzo małe. Pozdrawiam