Stosunek w dniu owulacji i wodnista wydzielina a prawdopodobieństwo ciąży

okres mialam 19 stycznia dni plodne potwierdzone testem owulacyjnym 03/02br kochalam sie wtedy z mezem dzien przed i w dniu owulacji okres mam co 28dni wiec powininien przyjsc 15/02 ale jak do tej pory nie ma bardzo pragniemy dziecak ale mam zespol pco, moje ostatnie wyniki badan hormonow sa dobre.test robiony 16/02 i 18/02 negatywny, bola mnie piersi i podbrzusze jak na okres, mam bardzo wodnisat wydzieline zolto biala z pochwy, temp w pochwie 37,2 czy to ciaza?? prosze o odpowiedz...dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać oznaczenie poziomu hormonu beta-hCG we krwi. Będzie to jednoznaczna metoda potwierdzenia/wykluczenia ciąży.