Stosunek w dniu planowanego okresu i brak miesiączki

Witam :) mam problem w dniu kiedy mialam dostac okres kochalismy sie z mezem i przy stosunku poleciala krew ale puzniej byly tylko lekkie plamienia brazowe :( od 2 lat nie biore tabletek anty niewiem czy robic sobie nadzieje ze jestem w ciazy. mam wzdety brzuch,bola nie piersi gdy je dotykam mdli mnie czasem i mam napdy glodu wtedy wszystko jem co mi sie napatoczy. pobolewa mnie kregoslup i mialam tkaie wrazenie jak by ktos mi jajniki wykrecal bardzo bolalo :( czy ja moge byc w ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku współżycia bez zabezpieczenia istnieje ryzyko ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test zgodnie z zaleceniami ulotki dla pacjenta. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a niepokojące dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.