Stosunek w dniu poprzedzającym krwawienie miesięczne

Witam.
Mam 23 lata. W niedziele rano (07.02.2010) kochałam się ze swoim narzeczonym. Jedynym naszym zabezpieczeniem była prezerwatywa, która się zsunęła i została w moje pochwie. Wyciągnęłam ją sama po stosunku, ale ledwo, gdyż była bardzo głęboko. Podczas aktu doszło do wytrysku we mnie, bowiem oboje nie czuliśmy, że prezerwatywa się zsunęła.
Okres miałam ostatnio 10 stycznia 2010, dziś tj 08.02.2010 dostałam okres, tak mi się wydaje, ale jest on skąpy. Miesiączkuję już raczej regularnie (przez 4 miesiące regularnie co 28 dni, później się nieco przesunęło), ale jest to efekt brania wcześniej przez rok tabletek antykoncepcyjnych, które odstawiłam w sierpniu 2009. Zatem wiem, że to pytanie nieco na wyrost, ale czy mogłam zajść w ciążę?

Lek. Łukasz Kowalski

Droga Pani!

W związku z tym, że stosunek odbył się w dniu poprzedzającym krwawienie miesięczne można stwierdzić, że napewno nie zaszła Pani w ciążę w jego wyniku. Przy regularnym cyklu uznaje się, że 13 dni, które poprzedzają miesiączkę są bezpłodne. Jeśli mimo mojej odpowiedzi nadal będzie Pani się niepokoić, proszę w 10 dniu po stosunku wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.