Stosunek w ostatni dzień miesiączki a ciąża

witam mam takie pytanie, gdyż spałam z chłopakiem podczas ostatniego dnia okresu, choć okres był mniejszy niż zwykle, i chłopak miał wytrysk do pochwy, a okres mam dłuższy, ale nie regularny, czy istnieje taka możliwość zajścia w ciąże?

Witam! Jeśli cykle miesięczne są dłuższe niż 26 dni, ryzyko zajścia w ciążę jest w takim wypadku znikome.