Stosunek w ostatni dzień okresu a prawdopodobieństwo ciąży

czy jeżeli kochałam się z chłopakiem w 5 ostatni dzień okresu to mogę być w ciąży.. miesiączkę dostaję ok. co 24-25 dni.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.