Stosunek w ostatni dzień płodny oraz senność i bóle podbrzusza

Witam kochałam się ze swoim chłopakiem wiele razy bez zabezpieczenia ale zawsze w dni niepłodene ostatnio miałam owulację i źle wyliczyłam i kochaliśmy się w ostatni dzień płodny bez zabezpieczenia pd kilku dni odczuwam lekkie bóle podbrzusza i nadmierną senność okres mam dostać 10 października zrobiłam dzisiaj test ale wyszedł negatywny czy mogę być w ciąży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Sugeruję powtórzenie testu ciążowego. By wynik był wiarygodny, powinien zostać wykonany około 14 dni po stosunku.