Stosunek w połowie cyklu a możliwość ciąży

Okres spóźnia mi się 3 dni. mój cykl trwa średnio 25 dni. w połowie cyklu kochałam się z chłopakiem, podczas stosunku ściągnął prezerwatywę i kilka razy włożył swojego penisa w moją pochwę. do wytrysku nie doszło w ogóle, ani we mnie ani poza mną. ostatnio miałam dość stresowy czas. dużo się denerwowałam. co może powodować że mój okres się opóźnia?pobolewały mnie piersi ale jak zawsze przed okresem. temp ciała w normie. brak innych objawów. czy mogę być w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.