Stosunek w prezerwatywie i oralny z prostytutką a pieczenie w jamie ustnej

Miesiąc temu odbyłem stosunek z prostytutką z agencji towarzyskiej w zabezpieczeniu + seks oralny w obie strony; czy mogłem się zarazić jakąś nieprzyjemną chorobą. Czuje pieczenie w ustach o paru dni i mam coś w rodzaju takiej zwykłej opryszczki za zębem "7".
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam. Prezerwatywa nie chroni w 100% prze chorobami przenoszonymi drogą płciową, w związku z czym powinien Pan zgłosić się do specjalisty dermatologa-wenerologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.