Stosunek w trakcie dni płodnych, zawroty głowy i wymioty a możliwość zapłodnienia

witam staram sie z partnerem o dzicko sa to nasze pierwsze proby dzis mija moj trzeci dzien dni plodnych kochamy sie od 4 rano mialam delikatne zawroty glowy i wymiotowala czy moze byc to wczesny objaw zaplodnienia ??

Witam serdecznie. Nie jest to zbyt specyficzny objaw zapłodnienia by po nim diagnozować ciążę. Warto wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.