Stosunek z mężczyzną a nieregularne cykle

Kochalam sie 26 wrzesnia z chlopakiem , nie mam regularnych cykli. Dostalam 04.10 plamienia, trwalo 7 dni. Od 26 wrzesnia nie wspolrzylam z moim chlopakiem. Kochalismy sie z prezerwatywa, nie pekla. Teraz okres mi sie spoznia. Nie mam mdlosci ani bolacych piersi, mam zolto - brazowe plamy na bieliznie. Robilam wiele testow ciazowych ostatni dzis ( 20.11.14) jest to ponad 50 dni po stosunku. Wynik wyszedl negatywny, co mnie cieszy . Mozliwe jest ze test sie pomylil ?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość nie prawidłowego wyniku testu ciążowego zawsze istnieje. Proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.