Stosunek z prezerwatywą i globulką a spóźniający się okres

Witam.Współżyłam z partnerem w czasie dni płodnych.Jako zabezpieczeń użyliśmy prezerwatywy durex extra safe,globulek patentex oval i partner nie kończył w środku(wytrysk miał poza pochwą,w prezerwatywie).Oczywiście tych metod użyliśmy na raz przy jednym stosunku.Prezerwatywa była dobrze założona z której na pewno nic nie wyciekało i globulka założona 10-15 min przed stosunkiem.Ostatni okres zaczął się 4.08,kolejny powinien wystąpić 4 września.Dziś jest już 7.09 a okresu brak.Czy jestem w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak miesiączki nie musi oznaczać ciąży, szczególnie iż zachowali Państwo szczególne zasady bezpieczeństwa. Opóźnienie może wynikać z wahania poziomu hormonów. Jeżeli okres nie nastąpi warto zgłosić się do ginekologa.