Stosunek z wytryskiem a prawdopodobieństwo ciąży

witam miesiączkę mam nieregularną w lipcu miałam12-19,w sierpniu miałam9-15 teraz we wrzesniu 7-13 z narzezonym współżyliśmy i w ostatnie2dni miesiączki skończył we mnie czy jest prawdopodobieństwo iż zajdę w ciążę?mam już córkę i ciężko nam z jedną a co dopiero z dwójką.błagam o pomoc....z góry dziękuję.
ponad rok temu

Ryzyko jest niewielkie ale proponuję po 7-10 dniach od stosunku wykonać test ciążowy.