Stosunek z wytryskiem a ryzyko ciąży

Witam. Ostatnio mój chłopak coraz częściej dochodzi przy wejściu do pochwy i łechtaczce. Po jakiś 3 minutach wycieramy się chusteczką. Jaka jest szansa na zajście w ciążę? jestem ok 1,5 tygodnia przed okresem. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie zachowanie można zaliczyć do działań dość ryzykownych, z całą pewnością predysponujących do ciąży. Jeżeli jest Pani na ok. 1,5 tygodnia przed okresem świadczy to o niedawnej owulacji przez co ryzyko to zwiększa się znacznie.