Stosunek z wytryskiem dwa dni po okresie

Witam. Współżyłam z chłopakiem 2 dni po okresie, skończył we mnie. Mój cykl w tamtym miesiącu trwał 32 dni w tym 28 przez to że luty był krótki, a zazwyczaj trwają 30/31 dni. Wtedy był biały gęsty śluz i było go mało od jakiś 3/4 dni przechodził w przezroczysty ciągły, momentami jest biały ale głównie przezroczysty i jest go więcej. Mam 14 dzień cyklu i strasznie boli mnie prawy jajnik nie mogę wytrzymać. Bardzo boję się. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę byc w ciaży ? Nie chcę tego :(

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Dni po zakończeniu krwawienia miesiączkowego to dni potencjalnie płodne więc nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.