Stosunek z wytryskiem poza pochwą a ryzyko ciąży

Witam Robiłem to z dziewczyną dwa razy za pierwszym razem nie doszedłem w niej wcześniej wyjąłem penisa jakieś 1,5 minuty przed wytryskiem. Po 10 minutach zrobiliśmy to znowu tylko przez 30 sekund bez wytrysku czy jest możliwość zajścia w ciąże?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli oba stosunki odbyły się bez zabezpieczenia to szansa na ciążę jest bardzo duża. Preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.