Stosunek z zabezpieczeniem pod koniec okresu a ryzyko zapłodnienia

witam ) miesiączke dostałam 30.08. Kochałam się z chłopakiem oczywiście z zabezpieczeniem pod koniec okresu. On skończył we mnie ale w prezerwatywie, czy jest możliwe że mogło dojść do zapłodnienia? Dodam, że miesiączki mam nieregularne co 21-22 dni.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Teoretycznie prezerwatywy chronią w 99 % przed niechcianą ciążą. Zawsze jednak zostaje ten jeden procent. Najprawdopodobniej jedna nie ma się o co obawiać. Jeżeli prezerwatywa nie pękła to szansa na ciąże jest znikoma.