Stosunki bez wytrysku a możliwość ciąży u 22-latki

Dzień dobry. Mam Bardzo duży problem.bardzo się martwię.5grudnia mialam ost Miesiączkę,w nocy z13-14grudnia uprawialam seks bez zabezpieczenia ale również bez wytrysku,sytuacja powtórzyła się w nocy z16-17grudnia wieczorem wzielam tabletkę 72po.przed wczoraj tj.27 dostalam krwawienia o barwie brązowej krwi przy czym boli mnie brzuch i czuje sie jak podczas okresu.skąpe krwawienie się utrzymuje do dziś.Bardo się boję nie moge Zajść w ciążę mam Bardzo zła sytuacje.proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza. Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić prawdopobienstwo ciąży.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w opisanej sytuacji najprawdopodobniej 27 grudnia rozpoczął się u Pani okres jednak dla pewności warto byłoby wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.