Stosunki bez zabezpieczenia a możliwość zapłodnienia

Witam. Ostatnio 5 dni przed okresem kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia stosunem nie trwal dlugo i pratner nie wlozy go do konca przed wytryskiem go wyciagnol. Okres dostalam 9 pazdziernika gdzie dwa dni byly obfite a dwa to plamienia. Okres mam dostac we wtorek lub srode od srody boli mnie podbrzusze a dzis zaczelo mnie kluc w lewym jajniku czy to przed zblizajacym sie okresem czy jest ryzyko ciazy??? Prosze o pomoc.

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia wiążę się z ryzykiem ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, gdyby się nie pojawiła.
Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam! Odpowiedź trudno ustosunkować do pytania. Ponieważ, nie podała Pani długości, regularności swoich cykli, więc ciężko ustalić, czy były to dni płodne,czy nie. Choć często takie objawy występują przed okresem, kwestia czy u Pani wcześniej występowały. Stosunek przerywany ma niski wskaźnik skuteczności jako metoda antykoncepcji. Proponuję zrobić test ciążowy dla Pani własnego spokoju.