Stosunki bez zabezpieczenia a zapłodnienie możliwe przez płyn preejakulacyjny

Witam kochałem się z dziewczyną bez zabezpieczenia i skończyłem na zewnątrz na jej pupie po czym poszedłem umyć penisa i oddać mocz po jakiejś godzinie zrobiliśmy powtórkę też bez zabezpieczenia i do niczego nie doszło. Mieliśmy tyle szczęścia czy jak ? Mocz wypłukał spermę ? A co z tym płynem preejakulantem który zapładnia ? Proszę o dłuższe wypowiedzi pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę wykluczyć możliwości ciąży. Owszem mocz może wyplukac nasienie jednak sam stosunek niezabezpieczony, przerywany nie chroni przed ciążą. Preejakulat zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie każdy stosunek bez zabezpieczenia skutkuje ciążą. W preejakulacie też znajdują się plemniki, ale jest ich znacznie mniej niż w ejakulacie.