Stosunki bez zabezpieczenia. Czy mogę być w ciąży?

Dzień dobry, mój problem polega na tym, że spóźnia mi się okres 10 dni, miałam bóle w podbrzuszu w okolicach jajników, lecz okresu nie dostałam. Robiłam 2 razy test w odstępie 5 dni i oba wyszły negatywne. Czy mogę być w ciąży, gdy współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale on nigdy nie ,,doszedł"? Proszę o szybką odpowiedź!

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Jeżeli podczas stosunku nie doszło do wytrysku nasienia mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on dostateczną ilość plemników, aby doszło do zapłodnienia.
W Pani przypadku jest to bardzo mało prawdopodobne, ponieważ kolejne testy ciążowe dały ujemny wynik.
Gdyby miesiączka się nie pojawiła konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam