Stosunki bez zabezpieczenia z wytryskiem w pochwie a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Ja i mój chłopak kochaliśmy sie bez zabezpieczeń,do wytrysku doszło w pochwie,dzień po dniu. Dodam,że mój okres jest nieregularny,od mojego ostatniego okresu minęło 37 dni. łącznie z okresem 45 dni temu..nie wiem czy mam dni płodne czy niepłodne. i jaka jest możliwość zajścia w ciąże..

Magdalena StusiĹska

W przypadku takiego stosunku prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest wysokie. Metoda określania dni płodnych jest bardzo zawodna w przypadku nieregularnych miesiączek jest bardzo zawodna- lepiej zabezpieczyć się wtedy w mniej zawodny sposób, np. prezerwatywą.

Milena Lubowicz

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia ryzyko ciąży istnieje. Proszę wykonać test ciążowy około 14 dni po stosunku lub poziom BhCG z krwi około 10 dni po.
Pozdrawiam