Stosunki płciowe przy infekcjach penisa

Witam proszę o pomoc już nie wiem co mam robić i gdzie się z tym udać ciagle łapie jakieś infekcje penisa co mi zejdzie mija krótki czas i kolejna wychodzą mi jakieś czerwone kropki na penisie napletek albo swędzi albo piecze penis robi się wysuszony przy masturbacji bądź sexie kropki się nasilają dbam o higienie stosuje clotrimazolum sex uprawiam z jedna partnerka gdzie mam się z tym udać co robić pomocy

Dzień dobry!

W pierwszym kroku np. do lekarza urologa lub lekarza dermatologa. Dalsze leczenie w zależności od wyników badań.

Pozdrawiam!