Stosunki przerywane a przedwczesny okres

Witam . Mam 21 wspolzyje z moim partnerem od roku . Bez zabezpieczebnia jest to stosunek przerywany .zdaje sobie sprawe ze to nie antykoncepcja. Od 3 dni pobolewal mnoe brzuch w podbrzuszu bol o lekkim nasileniu, ale wczoraj 2 dni temu zauwazylam czerwony srom oraz swiad po przemuciu tantum rose ustapilo . Ale wczoraj zobaczylam na bieliznie niewielka ilosc krwi a dzis lekkie uplwy zabarwione na rozowo . Termin spodziewanej miesiaczki jest za 2 dni . Wspomne ze choruje na hashimotto.

Aleksander Ropielewski

Może to być objaw zbliżającej się miesiączki lub stanu zapalnego narządów rodnych. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.