Stosunki z prezerwatywą a obawy przed ciążą

z moim chlopakiem w dniu 5.04 kochalam sie 2 razy. 1 raz w gumce, gdzie doszedl lecz poza mna, a drugi raz w odstepie ok 3 godz weszedl we mie bez gumki lecz tylko na kilka pchniec przy czym pozniej zalozyl gumke i przy tym stosunku nie doszedl. gdy doszlo do 2 stosunku jego czlonek nie byl przemyty a prawdopodobnie oddal mocz. test ciążowy zrobiłam 13 kwietnia i wyszedl ujemny. cykle mam nieregularne. od 13 kwietnia takze boli mnie podbrzusze i lekko piersi. czy moge dalej obawiac sie ciaży?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Test wykonany zbyt wcześnie,więc jego wynik jest niewiarygodny. Proszę wykonać test minimum 14 dni od stosunku potencjalnie skutkującego ciążą. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia.