Stożek końcowy i nici ogona końskiego normosygnałowe bez zmian ogniskowych

Bardzo chciała bym wiedzieć co mi jest oto moje badanie MR. Fizjologiczna lordoza lędźwiowa zachowana. Niewielkiego stopnia uogulnione uwypuklenie tarczy L4-5, które nieznacznie spłyca otwory mk. Pozostałe krążki bez uchwytnych zmian zwyrodnieniowych.Stożek końcowy i nici ogona końskiego normosygnałowe bez zmian ogniskowych. Wysokość kręgów zachowana. Prawdopodobnie naczyniak trzonu Th12 o średnicy 11 mm.Dodam jeszcze że bardo boli mnie biodro-pośladek .

Jak wiele razy pisałem bez badania lekarskiego sam opis rezonansu oraz jeden objaw to za mało żeby pomóc lub wydać opinię. Konieczna wizyta u ortopedy.