Stożek rdzenia o prawidłowym sygnale

Witam chciałabym zrozumieć co znaczy dalszy opis rezonansu kręgosłupa lędźwiowego : Na poziomie L5- S-1 uogólnione uwypuklenie krążka na 4,5mmbez ucisku na worek i korzenie S1. Torbielowato poszerzone pochewki korzeni S1 do 5-6mm. Na poziomach Th11-Th12 i L1-L2 worek modelowany przez uwypuklone pierścienie włókniste. Stenozy otworów mk nie stwierdzono. Stożek rdzenia o prawidłowym sygnale.

Prosze omówić z Lekarzem Leczącym, który zna Pacjenta i wyniki
OPIS MRI JAK WYŻEJ Ważna interpretacja kliniczna!!
Konieczna pełna ocena ogólna i NEUROLOGICZNA, łącznie z dokumentacją

Pozdrawiam