Strach i lęk przed brakiem akceptacji w pracy

Witam,mam dosc dziwny problem.Mianowicie chodzi o strach przed brakiem akceptacji w pracy przez bo boje sie chodzic na dnie probne, a na rozmowe o prace chodze bez strachu.Pare razy bylo tak ze juz bylam np pod sklepem by isc na dzien probny ale sie nie przelamywalam i wracalam z placzem do domu.Dodam ze w szkole byl okres gdzie sie ze mnia nasmiewano.Mieszkam za granica i latwo nie mialam z tego powodu.Jak sobie z tym poradzic?Brakuje mi pewnosci siebie,chlopak tez juz nie wie jak mi pomoc ;(
ponad rok temu

witam,
Myślę , że powinna pani udać się do specjalisty.Zbyt długie czekanie nakręca spiralę problemu.
Powody tego leku lezą w pani przeszłości. Agresja psychiczna,polegająca na ośmieszaniu, poniżaniu, dyskwalifikowaniu, jest traumą, dla osoby, która jej doświadcza.
Traumatyczne przeżycia , jeśli nie zostaną "przepracowane terapeutycznie" mogą dokuczać przez cale życie.
Pozdrawiam
Dorota Kotarska

Dzień Dobry Pani,

Proponowałabym Pani aktywne warsztaty z poczucia własnej wartości.
Pomocną byłaby praca nad samooceną z psychologiem.

Ponieważ mieszka Pani za granicą mogłaby być praca na Skype, do której serdecznie Panią zapraszam.
Proszę zacząć od malutkiego kroku, a uda się, czego Pani serdecznie życzę.

irena.mielnik.madej@gmail.com